PERFORMANS GROUP | Grup Şirketlerimiz

Grup Şirketlerimiz

Performans Group © bünyesinde yer alan şirketler ve faaliyet alanları.

DİZAYN KONSEPT LOJİSTİK HİZMETLERİ

Dilovası Gümrük Müdürlüğü'ne bağlı 2 adet, Körfez Petro Kimya Gümrüğü'ne bağlı 1 adet olmak üzere toplamda 3 farklı noktada A Tipi Genel Antrepo ve serbest depolama hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca, uluslararası denizyolu, karayolu ve havayolu taşımacılığı hizmetleri de sağlıyoruz.
Web Sitesini Ziyaret Et

PERFORMANS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

Performans Gümrük Müşavirliği şeffaflık, güvenilirlik ve kalite hizmet anlayışı ile 2004 yılından beri gümrük müşavirliği ve dış ticaret danışmanlığı konularında faaliyet göstermektedir. İstanbul / Maltepe merkez ofisimizden İstanbul ve İzmit’in tüm gümrükleri, Bursa, Mersin, İskenderun, Malatya illerinde şubeler aracılığı ile, Edirne, Hopa, Kayseri, Doğu Beyazıt, İzmir, Ankara başta olmak üzere ihtiyaç olması halinde Türkiye’nin tüm gümrüklerinde hizmet verebilmektedir.

Web Sitesini Ziyaret Et

PERFORMANCE LOGISTICS

ALMANYA DUSSELDORF ’da bulunun ofis ve çalışanlarımız ile Türkiye–Avrupa, Avrupa–Türkiye trafiğini yönetmekte ve AVRUPA bölgesi içerisinde komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Web Sitesini Ziyaret EtPERFORMANS VITALIS LOGISTICS

Performans Vitalis Logistcis, Orta Doğu, Afrika ve Asya pazarlarına erişim sağlayan avantajlı konumu ile Performans Grup çatısı altında denizyolu ve havayolu taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Web Sitesini Ziyaret Et

PANGEA ULUSLARARASI TİCARET VE SERVİS HİZMETLERİ

Denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu taşımacılığı alanlarında uzmanlaşmış ekibimiz, aynı zamanda uluslararası ticarette tedarik yönetimi için yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize en uygun lojistik çözümleri sunmak için çalışır.

Web Sitesini Ziyaret Et

PERFORMANS GROUP TANITIM VİDEOSU