Grup Şirketlerimiz - Performans Grup

DİZAYN KONSEPT ANTREPO

Dizayn Konsept Antrepo olarak Dilovası Gümrük Müdürlüğüne bağlı 2 adet, Körfez Petro Kimya Gümrüğüne bağlı 1 adet toplamda 3 noktada A Tipi Genel Antrepo ve serbest depolama hizmeti vermektedir. Antrepolarımızın hepsi tehlikeli depolama iznine ve YYS Belgesine sahiptir.

Dilovası Gümrük Müdürlüğüne bağlı;

  • Antrepo Kod no: A41000175 olan antrepomuz toplam 24.000 m²’dir.
  • Antrepo Kod no: A41000199 olan antrepomuz toplam 53.000 m²’dir.

Petro Kimya Gümrük Müdürlüğüne bağlı;

  • Antrepo Kod no: A41000216 olan antrepomuz toplam 6.000 m²’dir.

Depolarımızda lojistik hizmetler; müşteri ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirdiğimiz stok yönetimi programları kullanılarak verilmektedir. YYS Belgemiz paylaşılabilir.

Web Sitesini Ziyaret Et

PERFORMANS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

Performans Gümrük Müşavirliği şeffaflık, güvenilirlik ve kalite hizmet anlayışı ile 2004 yılından beri gümrük müşavirliği ve dış ticaret danışmanlığı konularında faaliyet göstermektedir.

İstanbul / Maltepe merkez ofisimizden İstanbul ve İzmit’in tüm gümrükleri, Bursa,  Mersin, İskenderun, Malatya illerinde şubeler aracılığı ile,

Edirne, Hopa, Kayseri, Doğu Beyazıt, İzmir, Ankara başta olmak üzere ihtiyaç olması halinde Türkiye’nin tüm gümrüklerinde hizmet verebilmektedir.

Firma bünyesinde bulunan 9 Gümrük Müşaviri ve 24 Gümrük Müşavir Yardımcısı dahil olmak üzere toplam 120 kişilik ekibi ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşteriler iş akışı, raporlama, cari hesap bilgileri gibi tüm aşamaları kendi geliştirdiğimiz PFR360 programımız sayesinde görebilmektedir.

Web Sitesini Ziyaret Et

POLARİS LOJİSTİK

Konteyner iç nakliye taşıması yapmaktadır.

Web Sitesini Ziyaret Et

PERFORMANCE LOGISTIK

ALMANYA DUSSELDORF ’ da bulunun ofis ve çalışanlarımız ile Türkiye–Avrupa, Avrupa–Türkiye trafiğini yönetmekte ve AVRUPA bölgesi içerisinde komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Web Sitesini Ziyaret Et

PERFORMANS VITALIS LOGISTICS

Performans Vitalis Logistcis, Orta Doğu, Afrika ve Asya pazarlarına erişim sağlayan avantajlı konumu ile Performans Grup çatısı altında denizyolu ve havayolu taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Web Sitesini Ziyaret Et

PANGEA ULUSLARARASI TİCARET VE SERVİS HİZMETLERİ

Denizyolu, havayolu, karayolu ve demiryolu taşımacılığı alanlarında uzmanlaşmış ekibimiz, aynı zamanda uluslararası ticarette tedarik yönetimi için yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize en uygun lojistik çözümleri sunmak için çalışır.

Web Sitesini Ziyaret Et