Serbest Depolama İşlemleri - Performans Grup

Serbest Depolama İşlemleri

Dizayn Konsept Lojistik olarak birbirinden değerli hizmetlerle sizlere destek oluyoruz. Özellikle gümrüklü ve gümrüksüz depolama çözümlerimiz sayesinde ürünlerinizin daha güvenli muhafazasını sağlıyoruz.

Serbest depolama işlemleri diğer adıyla gümrüksüz depolama işlemleri olarak kabul edilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere burada muhafaza edilen ürünlerin herhangi bir gümrük işlemine tabi tutulması söz konusu değildir. Çünkü burada depolanan ürünlerin daha önceden gümrük işlemleri tamamlanmıştır.

Serbest dolaşımda olmayan ürünlerin gümrük işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi takdirde bu ürünlerin antrepoda beklemesi gerekmektedir. Serbest depolama da antrepodan farklı olarak gümrüksüz olduğundan burada her ürünün depolanması mümkün olmaz.

Serbest Depolama İşlemleri Nelerdir?

Serbest dolaşımda olmayan ürünlerin depolama işlemleri ile alakalı çözümlerden faydalanmak adına serbest depomuzda ürünlerinizi saklayabilirsiniz. Peki, serbest depomuzda size sunduğumuz çözümler nelerdir? Aşağıda bütün detayları ile ürünlerin serbest depolama ile muhafazasını bulabilirsiniz.

Gümrük işlemleri tamamlanmış ancak henüz sahibi tarafından çekilmemiş ürünlerin serbest depolarda beklemesi söz konusu olur. Bu nedenle de ürünlerin güvenli bir şekilde burada beklemesi sağlanır. Ürün depolama işlemleri ile alakalı antrepo işlemlerinde olduğu gibi gerekli bütün önlemler alınmaktadır.

Serbest depolarda tıpkı antrepoda olduğu gibi ürünlerin güvenliği adına yangın sistemleri ve güvenlik sistemleri kurulur. Bu sayede de kaliteli çözümlerden fayda elde etmek mümkün olur. Eğer siz de serbest dolaşımdaki ürünlerinizin belirli bir süre depolanmasını istiyorsanız Dizayn Konsept Lojistik ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Dizayn Konsept Lojistik?

Özellikle gümrük ve depolama işlemlerinde sizlerden gelen taleplere cevap veren Dizayn Konsept Lojistik; uygun fiyat ve kalite odaklı çözümleri ile sizlerin taleplerini karşılar.

Depolama işlemlerinde muhafaza ve koruma noktasında başarılı çözümler sunuyor olmanın yanında teknolojiden de maksimum manada faydalanıyoruz. Bu kapsamda sizlerden gelen bütün taleplere çözüm sunuyor olmayı arzu ediyoruz. Depolama da en yüksek performans ve bütçe dostu çözümler için bize ulaşabilirsiniz.