Proje Yükler - Süreçler ve Değerlendirmeler - Performans Grup

Proje Yükler

Proje yükler, sıradan mal ve ürünlerin ötesinde ebat, ağırlık ve özelliğe sahip yüklemelerde tercih edilmektedir. Yükleme yapılan araçların genel manada boyutları belli olsa da bu araçların taşıyamayacağı pek çok ekipman, makine ve araç için proje yükleme çalışmaları gerçekleştirilir.

Avrupa sınırları içerisinde ve Avrupa dışına gerçekleşecek olan yükleme çalışmaları ile alakalı tecrübe oldukça değerlidir. Çünkü bu yük çeşidinde aracın seçiminden yolun değerlendirilmesine kadar her aşamada titizlik ön planda olmalıdır. Proje yükleme konusunda çok ciddi tecrübeye sahip bir marka olarak sizlere en iyi hizmetleri vaat ediyoruz. Performans GMBH olarak kaliteyi ön planda tutan anlayışımız çerçevesinde süreci aşağıdaki süreçlerle sonuçlandırıyoruz.

Proje Yükler ile İlgili Süreç

Proje yük ile alakalı firmamıza gelen talepleri kabul etmeden önce kapsamlı incelemeler yaptığımız gibi yükleme hazırlıkları konusunda da kaliteyi sunuyoruz. Bu kapsamda aşağıdaki adımları atıyoruz.

Yük İnceleme ve Değerlendirme

Sıra dışı boyut ve özelliklere sahip yüklerin nasıl yüklenmesi gerektiği ve hangi araçlara ihtiyaç duyulacağı konusunda değerlendirmeler yapılır. Teknik uzmanlar ve yükleme profesyonelleri sayesinde yükleme ile alakalı en kaliteli çözümler için çalışmalar gerçekleşir. Planlama yük kapsamında tamamlanarak yol ve diğer detaylar için bir sonraki aşamaya geçilir.

Yol İncelemesi ve Değerlendirmesi

Yolun incelenmesi aslında viraj, yokuş ve diğer konular ile alakalıdır. Bu nedenle de yolun yük için müsait olmadığı düşüncesi oluşursa alternatif rotalar çizilir. Yüke zarar gelmeyecek en ideal seçenek ön plana çıkana kadar değerlendirme yapılmaktadır. Tabi burada önemli olan sadece yükü ulaştırmak değil bunu maliyet konusunda doğru çözümlerle sağlamaktır. Bu nedenle de yol incelemesi oldukça kapsamlı bir şekilde tamamlanır.

Farklı Taşıma Çözümleri: Multimodal Taşıma

Proje yükler konusunda kalite odaklı seçeneklere kapı aralamak adına multimodal çözümler de değerlendirilir. Özellikle taşımanın aksamaması adına gerçekleştirilen değerlendirmeler yük, maliyet, hız ve güven unsurlarını daima ön plana alır.

Proje yükler hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.