Paketleme - Paketleme Hizmeti Kapsamı - Performans Grup

Paketleme

Taşımacılık hizmetleri kapsamında firmamız tarafından sunulan hizmetlerden biri olan paketleme hizmetinden yararlanarak mallarınızın çok daha kusursuz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız tarafından profesyonel bir şekilde sunulan paketleme hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi gelin paketleme hizmeti kapsamında kullanılan ürün ve paketleri inceleyelim.

Paketleme Hizmeti Kapsamı

Kara, deniz ve hava yoluyla nakliye sırasında kullandığımız nakliye ambalajı türleri, diğerlerinin yanı sıra şunları içerir:

Kontrplaktan yapılmış taşıma kutuları: Bizim tarafımızdan büyük ve hassas eşyaları paketlemek için kullanılan hafif ve son derece dayanıklı olan kutulardır.

Masif ahşaptan yapılmış taşıma kutuları: Ağır nesneleri taşımak için kullanılan en kaliteli ambalajlar. Sağlam yapıları, tüm ürünleri dış etkenlere karşı mükemmel şekilde korur.

Fibrokarton kutular: Ahşap atıkların birbirine bastırılmasıyla oluşturulan levhalardan yapılmıştır. Böyle bir tahtanın yapısı, yükün yönüne bakılmaksızın çok kompakt ve çok güçlüdür. Bu tür kılıflar, daha hafif ve daha küçük nesneleri taşımak için tasarlanmıştır.

Ajur taşıma kutuları: Hem hafif hem de ağır malların taşınmasına olanak tanır. Özel bir bariyer kaplaması sayesinde ürünleri olası korozyona karşı mükemmel bir şekilde korurlar. Ajur taşıma kutularının ek bir avantajı, masif ahşap kutulardan daha ucuz olmalarıdır.

Askeri kutular: Teslim edilen projeye veya kendi çözümümüze göre hazırlanır. Silah ve mühimmat için kalıp ve tutucu şeklinde özel iç donanımları vardır. Bu tür kutular, yüksek kaliteli menteşeler, kilitler ve bağlantı parçalarıyla sabitlenmiştir.

Palet kutuları: Bunlar bir palet tabanında yapılan kutulardır. Herhangi bir malzemeden yapılabilir: ahşap, kontrplak, OSB veya lif levha şeklindedir. Genellikle sebze, meyve veya küçük malları taşımak için kullanılırlar.

Taşıma platformları: Üretim tesislerinde, depolarda ve tesislerde kullanılır. Esas olarak standart olmayan ve hacimli ürünlerin taşınması gerektiğinde kullanılır. Faaliyetimizin bu bölümü, üzerinde anlaşmaya varılan teknik varsayımlara ve büyük boyutlu nesnelerin bulunduğu geniş alanlara dayalı olarak özel bir müşteri siparişine göre bireysel tasarım ve ayarlamayı gerektirir.

Siz de en profesyonel taşımacılık hizmetleri ve paketleme avantajlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.