INF Belge İşlemleri - Performans Grup

INF Belge İşlemleri

INF belge işlemleri ile alakalı profesyonel destek alarak bilgi formları ile ilgili süreçleri sizin adınıza yürütüyoruz. Performans Gümrük, INF belgeleri olarak bilinen belgelerle alakalı sizlere kusursuz destek sunuyoruz. Üstelik her bir form ile alakalı talebinize cevap vermek adına gerekli süreçleri sizler adına yürütüyoruz.

Siz de Performans Gümrük ile INF belge işlemleri konusunda destek talep ediyorsanız aşağıdaki form ve konularda desteğimizden yararlanabilirsiniz.

INF 1 Bilgi Formu

INF 1 bilgi formu; vergi tutarları, faiz, ticaret politikası önlemleri ve teminat konularında bildirim yapmak adına kullanılan bir formdur. Bu form ile ilgili bütün işlemleri gerçekleştirmek için Performans Gümrük ile iletişime geçebilirsiniz.

INF 2 Bilgi Formu

Hariçte işleme rejimi, işlem görmüş ürünlerle alakalı muafiyet ve geçici ihraç edilecek olan mallar ile alakalı bildirimlerde kullanılır. INF 2 bilgi formu ile alakalı bütün işlemleri gerçekleştirmek için Performans Gümrük ile iletişime geçebilirsiniz.

INF 5 Bilgi Formu

İthal edilen eşyalarla alakalı vergi muafiyetinden fayda elde etmek ve ilgili bildirimleri yapmak için INF 5 bilgi formu ile işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu tür bütün işlemleri gerçekleştirmek için Performans Gümrük ile iletişime geçebilirsiniz.

INF 6 Bilgi Formu

Geçici ithalat rejimi ile alakalı yer değiştiren eşyanın gümrük yükümlülüklerine dair tespit ve vergi işlemleri ile ilgilidir. INF 6 bilgi formu ile alakalı bütün işlemleri gerçekleştirmek için Performans Gümrük ile iletişime geçebilirsiniz.

INF 7 Bilgi Formu

Geri ödeme sistemleri ve vergilerin geri alınması ya da kaldırılmasına dair bilgilerle alakalı bilgilendirmelerde INF 7 bilgi formu kullanılır. Bu bilgi formu ile alakalı bütün işlemleri gerçekleştirmek için Performans Gümrük ile iletişime geçebilirsiniz.

INF 8 Bilgi Formu

INF 8 bilgi formu gümrük antrepo rejimi, elleçleme ve gümrük yükümlülükleri ile alakalı tespitler ile ilgilidir. Bu form ile alakalı bütün işlemleri gerçekleştirmek için Performans Gümrük ile iletişime geçebilirsiniz.

INF 9 Bilgi Formu

Başka ülkeler tarafından onaylanmış işlem ya da kullanıma tahsis edilecek işlem görmüş ürüne ait bildirimlerle ilgili formdur.