Denizyolu Taşımacılığı - Performans Grup

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı, süre konusunda çok tatmin edici bir alternatif olmasa da yüksek tonajlı ürünlerin taşınmasında en ideal seçeneklerden bir tanesidir. Bu nedenle de nakliye sürecine karar verirken pek çok detayı dikkate alarak karar kılmak sizin adınıza çok değerli olacaktır. Dizayn Konsept olarak beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak hizmetler için hemen harekete geçebilirsiniz. Çünkü biz sizi önemseyerek hizmet sağlıyoruz!

Gemilerin büyüklüklerine göre çok farklı miktarlarda yük almaları fiyat avantajı elde etmek isteyenler için denizyolu taşımacılığını bir numara yapar. Bu taşıma tipinin güven ve kalite bakımından da ön planda olması insanların çok büyük bir kısmı için tercihi denizyoluna çevirir.

Siz de denizyolu taşıması ile ürünlerinizin beklenen süre ve fiyatta güvenle taşınmasını istiyor olabilirsiniz. Dizayn Konsept ile ürününüzün cinsi ve özelliği ne olursa olsun en ideal taşıma seçeneğini bulabilirsiniz.

Denizyolu Taşımacılığı Avantajları

Bir yükün taşınması sırasında dikkat edilecek pek çok detay vardır. Fiyat, kalite, güven ve hız söz konusu detayların başında gelir. Dizayn Konsept olarak bütün detaylarla alakalı size doğru çözümler vaat ediyoruz. Bu sayede seçiminizin ne denli olduğunu ispat etmeyi başarıyoruz. İşte bir denizyolu taşıması sırasında sizi bekleyen alternatifler!

Full Konteyner ve Parsiyel Taşıma İmkânı

Yükün cinsi ve miktarı diğer bütün taşıma tiplerinde olduğu gibi denizyolu taşımacılığında da önemlidir. İster full konteyner ister parsiyel konteyner seçenekleri ile taşıma süreçlerinin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu seçenek size sadece uygun fiyat sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda hızlı bir yükleme sürecine de kapı aralar. Dizayn Konsept ile iletişime geçerek hangi seçeneğin sizin için daha ideal olacağına karar verebilirsiniz.

Yüke Özel Konteyner Tipi

Konteyner, içine yüklerin konduğu kapalı bir kap olarak ifade edilse de yükün özelliklerine göre farklılaşabilmektedir. Bu kapsamda taşmalı yükler için Open Top konteyner ya da çok geniş ürünler için Flat Rack tercihi ön plana çıkar. Dizayn Konsept olarak beklentilerinize tam anlamıyla cevap verecek hizmetler için birbirinden farklı konteyner tipleri sunuyoruz. Üstelik konteyner seçimini de uzmanlarımızın bilgi birikimine güvenerek yapmanızı öneriyoruz. Böylelikle en ufak bir sorun yaşanmadan sürecin sizin adınıza başarıyla tamamlanmasına olanak sağlıyoruz.

Dünyanın Her Limanına Servis

Denizyolu taşımacılığının fiyat avantajı kadar neredeyse dünyanın her ülkesine taşmacılık imkanı sağlaması da özeldir. Bu anlamda çok büyük miktarlarda yüklerin gemiye yüklenmesi ve uzun bir rota sonrasında varış adresine güvenle ulaşması mümkün olur. Eğer siz de yükünüzün dünyanın öteki ucuna ulaşmasını amaçlıyorsanız Dizayn Konsept ile bir denizyolu nakliyesi planlayabilirsiniz.

Port to Port ve Door to Door Taşıma

İş ortaklarınızın nakliye talepleri ve sizlerin de çalışma şekline göre ister door to door ister port to port nakliye seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Dizayn Konsept, talebiniz olan her nakliye çeşidine cevap verirken ayrıcalıklarla dolu bir sürece kapı aralamanızı sağlar. Size sadece bu kusursuz süreci yaşamak adına harekete geçmek kalır!

Denizyolu Taşımacılığı Fiyatları

Denizyolu taşıması, en kaliteli ve uygun fiyatlı seçeneklerin başındadır. Yüksek miktarlarda yükün taşınması sayesinde birim fiyat düşerken markaların/insanların tercihi de bu seçeneğe yönelir. Siz de Dizayn Konsept ile en iyi hizmete ulaşabilirsiniz. Üstelik uygun bir çözüm seçerek fiyat – performans konusunda da ideal seçimi gerçekleştirebilirsiniz.